CMRV110/050 DC350, 12V, 0,5 kW, 3,8 rpm, IP40, Kierukkavaihdemoottori
Tuotetiedot "CMRV110/050 DC350, 12V, 0,5 kW, 3,8 rpm, IP40, Kierukkavaihdemoottori "
Kaksoismutterivaihde tasavirtamoottorilla, IP40, teho=0,5 kW, kierrosluku=3,8 rpm
Jännite=1 x 12 volttia, suojausluokka=vaihdelaatikko IP55, moottori IP40, virrankulutus=12V/58,8 A,
Käyttötila=S2 (lyhytaikainen käyttö), ontto akseli=42 mm, moottorin nopeus=2 napaa, välityssuhde (i)=750,
Vääntömomentti=645 Nm, käyttökerroin (f.s.)=2,0, liitäntä=kiristysruuvi, paino=46,5 kg.
Vaihdemoottoria voidaan käyttää molempiin pyörimissuuntiin ja se toimitetaan öljytäytöllä.
VDE 0105:n ja IEC 364:n mukaisesti kaikki sähkökäyttöön liittyvät työt saa suorittaa vain pätevä henkilökunta.
Vaihteen koosta 110 alkaen on myös asennuspaikka määriteltävä.
Kaikki tuotekuvat ovat ei-sitovia esimerkkejä!
| Suorituskyky: | 0,25 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 501-1000 Nm |
| Nopeus: | 1 - 4,9 rpm |
| Akselin halkaisija: | 42 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP40 |
| Sarja: | CMRV-sarja |
| Suorituskyky: | 0,25 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 501-1000 Nm |
| Nopeus: | 1 - 4,9 rpm |
| Akselin halkaisija: | 42 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP40 |
| Sarja: | CMRV-sarja |