Tasavirtamoottori EC350, 12V, 0,50 kW- 2-napainen- B14, IP66, IEC63
Tuotetiedot "Tasavirtamoottori EC350, 12V, 0,50 kW- 2-napainen- B14, IP66, IEC63"
Tasavirtamoottori, jännite=12 V-DC, akseli 11x23 mm,
Käyttötila=S2 (lyhytaikainen käyttö), paino=5,3 kg, virrankulutus=12 V/58,8 A,
Moottorin nopeus=2-napainen, liitäntä=kiristysruuvi, laippa 90x60x75 mm,
Suojausluokka=IP66. VDE 0105:n ja IEC 364:n mukaisesti kaikki sähkökäyttöön liittyvät työt..
saa suorittaa vain pätevä henkilökunta.
Kaikki tuotekuvat ovat ei-sitovia esimerkkejä! Tekniset muutokset ovat mahdollisia.
| Akselin mitat: | 11 x 23 mm |
|---|---|
| Laipan mitat: | 90 x 60 x 75 mm |
| Suorituskyky: | 0,50 kW |
| Toimintatila: | S2 |
| koon vuoksi: | IEC 63 |
| Nopeus: | 3000 rpm / 2 napaa |
| Akselin halkaisija: | 11 mm |
| Suunnittelu: | B14 |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Pyörimissuunta: | Linkit, Oikea |
| Akselin mitat: | 11 x 23 mm |
|---|---|
| Laipan mitat: | 90 x 60 x 75 mm |
| Suorituskyky: | 0,50 kW |
| Toimintatila: | S2 |
| koon vuoksi: | IEC 63 |
| Nopeus: | 3000 rpm / 2 napaa |
| Akselin halkaisija: | 11 mm |
| Suunnittelu: | B14 |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Pyörimissuunta: | Linkit, Oikea |