Taajuusmuuttaja LS 0185H100-4COFN
Tuotetiedot "Taajuusmuuttaja LS 0185H100-4COFN"
Taajuusmuuttaja pumppu-/puhallintakäyttöön, 18,5 kW, 38A, 3x400V, IP20
Erityistoiminnot pumppuja ja puhaltimia varten
MMC-toiminto (useiden moottoreiden ohjaus)
- Ajastintoiminto (aikatapahtuma: Reaaliaikainen kello)
- Virtauksen kompensointi
- Tasainen täyttö
- Alku- ja loppukiihdytys. Loppukiihdytys
- Venttiilin tyhjennysramppi
- Pumpun puhdistus
- Kuormituksen tasaus
- Palotila
- Energiansäästönäyttö (kuoletuslaskuri)
- Boost, Herätystoiminto
- V/f-säätö
- integroitu BACnet-kommunikaatio
- LonWorks (lisävaruste)
- ohjauspaneeli erityisesti pumpuille/ puhaltimille
- integroitu EMC-suodatin/ DC-reaktori
- rinnakkainasennus
- välilevy-optio
- pieni koko
- kondensaattorin/ puhaltimen käyttöiän seurantatoiminto
- Smart Copy -toiminto (flash drop, parametrien lataus ja
pääkäyttöjärjestelmän lataus mahdollista ilman jännitettä)
>
| Suorituskyky: | 18,5 kW |
|---|---|
| Jännitys: | 3 x 400 V |
| Suojausluokka: | IP20 |
| Sarja: | H100 - pumppuja ja puhaltimia varten |
| Suorituskyky: | 18,5 kW |
|---|---|
| Jännitys: | 3 x 400 V |