Taajuusmuuttaja LS 0015S100-4EOFNS
Toimitusaika ca. 5-6 Workdays
Tuotetiedot "Taajuusmuuttaja LS 0015S100-4EOFNS"
Taajuusmuuttaja, 1,5 kW, 3 x 400 V, IP20, sisäänrakennettu LED-ohjauspaneeli, EMC-suodatin (C3)
- laajennetut anturittomat ohjaustoiminnot
- korkea käynnistysmomentti 200 % jopa 0,5 Hz:n taajuudella
- suuri tehotiheys, kompaktit mitat, läpivientiasennus
- integroitu EMC-suodatin (C3)
- Maailmanlaajuisten standardien CE, UL, cUL noudattaminen
- Käyttö Heavy Duty 150 % 1 min aikana tai Normal Duty 120 % 1 min aikana
- Autotuning-toiminto pysähdyksissä tai pyörimisessä
- Valinnainen suojausluokka IP66/NEMA4X integroidulla pääkytkimellä (22 kW:iin asti)
- Integroitu turvallinen pysäytys "STO" (Safe Torque Off), redundantti tulopiiri
- integroitu näyttö, jossa on yksinkertainen käyttö, ulkoinen etänäyttö mahdollinen
- Älykäs kopiointitoiminto, jota varten S100:n ei tarvitse olla jännitteinen
- yksinkertainen puhaltimen vaihto, vaihtoaika näytetään automaattisesti
- PLC-sekvenssit ohjelmoitavissa toimintolohkoilla
| Suorituskyky: | 1,5 kW |
|---|---|
| Valmistaja: | LS |
| Jännitys: | 3 x 400 V |
| Suojausluokka: | IP20 |
| Sarja: | S100 - moderni |
| Suorituskyky: | 1,5 kW |
|---|---|
| Valmistaja: | LS |
| Jännitys: | 3 x 400 V |