NV283-DC600-2, 12V, 0,80kW, 21 rpm, IP66, kierukkavaihteinen moottori (kierukkavaihteinen)
Tuotetiedot "NV283-DC600-2, 12V, 0,80kW, 21 rpm, IP66, kierukkavaihteinen moottori (kierukkavaihteinen)"
Kierteinen hammaspyörämoottori tasavirtamoottorilla, IP66, teho=0,80 kW (S2-toiminto), kierrosluku=21 rpm
Jännite=12 Volt DC, suojausluokka=vaihteisto IP55, moottori IP66, virrankulutus=12V/94,4A, laippa=250 mm,
Toimintatapa=S2 (lyhytaikainen käyttö), akseli=35mm x 70mm, moottorin nopeus=2 napaa, välityssuhde (i)=137,91
Vääntömomentti=317,0 Nm, käyttökerroin (fs)=1,9, liitäntä=kiristyspultti, paino=45,1 kg
Ulkoinen nopeudensäätö on saatavana lisävarusteena. vaihteistoa voidaan käyttää molempiin pyörimissuuntiin
ja siihen sisältyy öljyntäyttö toimituksen yhteydessä. VDE 0105:n ja IEC 364:n mukaisesti kaikki sähkökäyttöiseen
Sähkökäyttöön saa suorittaa vain pätevä henkilökunta.
Kaikki tuotekuvat ovat ei-sitovia esimerkkejä! Teknisten muutosten varalta.
Valitse tilauksen yhteydessä haluttu asennuspaikka ja versio!
| Laipan halkaisija: | 250 mm |
|---|---|
| Laipan mitat: | 250 x 180 x 215 mm |
| Suorituskyky: | 0,80 kW |
| Vääntömomentti: | 301-400 Nm |
| Nopeus: | 11-50 rpm |
| Akselin halkaisija: | 35 mm |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | M-sarja |
| Laipan halkaisija: | 250 mm |
|---|---|
| Laipan mitat: | 250 x 180 x 215 mm |
| Suorituskyky: | 0,80 kW |
| Vääntömomentti: | 301-400 Nm |
| Nopeus: | 11-50 rpm |
| Akselin halkaisija: | 35 mm |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | M-sarja |