Keskijännitemoottori 355X1-2-315 kW-2pol-B3
Tuotetiedot "Keskijännitemoottori 355X1-2-315 kW-2pol-B3"
Keskijännitemoottori, teho=315 kW, kierrosluku=3000 rpm, rakenne=B3
Jännite=6 kV, hyötysuhde=94,6 %, maalipinta=RAL 5010 (gentian sininen), suojausluokka=IP54, akseli=75 x 140 mm,
Lämpötila-anturi=3 x PTC-termistorit, paino=2240 kg, käyttötila=S1- 100% ED.
Pätevä henkilökunta. Muutoksia tai erikoismalleja varten lähetä meille tiedustelu.
Tärkeitä tietoja
Tämä käyttöyksikkö on mittatilaustyönä valmistettu tuote. Palautuksia tai peruutuksia ei hyväksytä!
Kaikki tuotekuvat ovat vain havainnollistavia. Tekniset tiedot voivat muuttua.
Suorituskyky: 315 kW
Nopeus: 3000 rpm / 2 napaa
Akselin halkaisija: 75 mm
Suunnittelu: B3
Jännitys: 6 kV
Ominaisuudet "Keskijännitemoottori 355X1-2-315 kW-2pol-B3"
Suorituskyky: 315 kW
Nopeus: 3000 rpm / 2 napaa
Akselin halkaisija: 75 mm
Suunnittelu: B3
Jännitys: 6 kV