Keskijännitemoottori 315X1-2-185 kW-2pol-B3
Tuotetiedot "Keskijännitemoottori 315X1-2-185 kW-2pol-B3"
Keskijännitemoottori, teho=185 kW, kierrosluku=3000 rpm, rakenne=B3
Jännite=6 kV, hyötysuhde=94,1 %, maalipinta=RAL 5010 (gentian sininen), suojausluokka=IP54, akseli=65 x 140 mm,
Lämpötila-anturi=3 x PTC-termistorit, paino=1740 kg, käyttötila=S1- 100% ED.
Pätevä henkilökunta. Muutoksia tai erikoismalleja varten lähetä meille tiedustelu.
Tärkeitä tietoja
Tämä käyttöyksikkö on mittatilaustyönä valmistettu tuote. Palautuksia tai peruutuksia ei hyväksytä!
Kaikki tuotekuvat ovat vain havainnollistavia. Tekniset tiedot voivat muuttua.
Suorituskyky: 185 kW
Nopeus: 3000 rpm / 2 napaa
Akselin halkaisija: 65 mm
Suunnittelu: B3
Jännitys: 6 kV
Ominaisuudet "Keskijännitemoottori 315X1-2-185 kW-2pol-B3"
Suorituskyky: 185 kW
Nopeus: 3000 rpm / 2 napaa
Akselin halkaisija: 65 mm
Suunnittelu: B3
Jännitys: 6 kV