CMRV150/063 DC600, 12 V, 0,8 kW, 3,2 rpm, IP40, Kierukkavaihdemoottori
Tuotetiedot "CMRV150/063 DC600, 12 V, 0,8 kW, 3,2 rpm, IP40, Kierukkavaihdemoottori "
Kaksoismutterivaihde tasavirtamoottorilla, IP40, teho=0,8 kW, kierrosluku=3,2 rpm
Jännite=1 x 12 volttia, suojausluokka=vaihdelaatikko IP55, moottori IP40, virrankulutus=12V/94,4 A,
Käyttötila=S2 (lyhytaikainen käyttö), ontto akseli=50 mm, moottorin nopeus=2 napaa, välityssuhde (i)=900,
Vääntömomentti=970 Nm, käyttökerroin (f.s.)=2,0, liitäntä=kiristysruuvi, paino=104,5 kg.
Vaihdemoottoria voidaan käyttää molempiin pyörimissuuntiin, ja se toimitetaan öljytäytöllä.
VDE 0105:n ja IEC 364:n mukaisesti kaikki sähkökäyttöön liittyvät työt saa suorittaa vain pätevä henkilökunta.
Vaihteen koosta 110 alkaen on myös asennuspaikka määriteltävä.
Kaikki tuotekuvat ovat ei-sitovia esimerkkejä!
| Suorituskyky: | 0,80 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 501-1000 Nm |
| Nopeus: | 1 - 4,9 rpm |
| Akselin halkaisija: | 50 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP40 |
| Sarja: | CMRV-sarja |
| Suorituskyky: | 0,80 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 501-1000 Nm |
| Nopeus: | 1 - 4,9 rpm |
| Akselin halkaisija: | 50 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP40 |
| Sarja: | CMRV-sarja |