CMRV110/050 DC600, 12V, 0,8 kW, 7,0 rpm, IP66, luokituksen mukainen kierukkavaihdemoottori
Tuotetiedot "CMRV110/050 DC600, 12V, 0,8 kW, 7,0 rpm, IP66, luokituksen mukainen kierukkavaihdemoottori"
Kaksoismutterivaihde tasavirtamoottorilla, IP66, teho=0,8 kW, kierrosluku=7 rpm
Jännite=1 x 12 volttia, suojausluokka=vaihdelaatikko IP55, moottori IP66, virrankulutus=12V/94,4 A,
Käyttötila=S2 (lyhytaikainen käyttö), onttoakseli=42 mm, moottorin nopeus=2 napaa, välityssuhde (i)=400,
Vääntömomentti=580 Nm, käyttökerroin (f.s.)=2,0, liitäntä=liitinpultti, paino=47,5 kg.
Vaihdemoottoria voidaan käyttää molempiin pyörimissuuntiin, ja se toimitetaan öljytäytöllä.
VDE 0105:n ja IEC 364:n mukaisesti kaikki sähkökäyttöön liittyvät työt saa suorittaa vain pätevä henkilökunta.
Vaihteen koosta 110 alkaen on myös asennuspaikka määriteltävä.
Kaikki tuotekuvat ovat ei-sitovia esimerkkejä!
| Suorituskyky: | 0,80 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 501-1000 Nm |
| Nopeus: | 5-10 rpm |
| Akselin halkaisija: | 42 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | CMRV-sarja |
| Suorituskyky: | 0,80 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 501-1000 Nm |
| Nopeus: | 5-10 rpm |
| Akselin halkaisija: | 42 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | CMRV-sarja |