CMRV090/040 DC350, 12V, 0,5 kW, 9,4 rpm, IP66, Kierukkavaihdemoottori
Tuotetiedot "CMRV090/040 DC350, 12V, 0,5 kW, 9,4 rpm, IP66, Kierukkavaihdemoottori "
Kaksoismutterivaihde tasavirtamoottorilla, IP66, teho=0,5 kW, kierrosluku=9,4 rpm
Jännite=1 x 12 volttia, suojausluokka=vaihdelaatikko IP55, moottori IP66, virrankulutus=12V/58,8 A,
Käyttötila=S2 (lyhytaikainen käyttö), ontto akseli=35 mm, moottorin nopeus=2 napaa, välityssuhde (i)=300,
Vääntömomentti=272 Nm, käyttökerroin (f.s.)=1,1, liitäntä=kiristysruuvi, paino=21,5 kg.
Vaihdemoottoria voidaan käyttää molempiin pyörimissuuntiin ja se toimitetaan öljytäytöllä.
VDE 0105:n ja IEC 364:n mukaisesti kaikki sähkökäyttöön liittyvät työt saa suorittaa vain pätevä henkilökunta.
Vaihteen koosta 110 alkaen on myös asennuspaikka määriteltävä.
Kaikki tuotekuvat ovat ei-sitovia esimerkkejä!
| Suorituskyky: | 0,50 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 201-300 Nm |
| Nopeus: | 5-10 rpm |
| Akselin halkaisija: | 35 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | CMRV-sarja |
| Suorituskyky: | 0,50 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 201-300 Nm |
| Nopeus: | 5-10 rpm |
| Akselin halkaisija: | 35 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | CMRV-sarja |