CMRV090/040 DC180, 12V, 0,25 kW, 4,6 rpm, IP66, Kierukkavaihdemoottori
Tuotetiedot "CMRV090/040 DC180, 12V, 0,25 kW, 4,6 rpm, IP66, Kierukkavaihdemoottori "
Kaksoismutterivaihteisto tasavirtamoottorilla, IP66, teho=0,25 kW, kierrosluku=4,6 rpm
Jännite=1 x 12 volttia, suojausluokka=vaihteisto IP55, moottori IP66, virrankulutus=12V/30,0 A,
Käyttötila=S2 (lyhytaikainen käyttö), ontto akseli=35 mm, moottorin nopeus=2 napaa, välityssuhde (i)=600,
Vääntömomentti=366 Nm, käyttökerroin (f.s.)=1,2, liitäntä=johdinkaapeli (1 m), paino=22,5 kg.
Ulkoinen nopeudensäätö on saatavana lisävarusteena.
Vaihdemoottoria voidaan käyttää molempiin pyörimissuuntiin, ja se toimitetaan öljytäytöllä.
VDE 0105:n ja IEC 364:n mukaisesti kaikki sähkökäyttöön liittyvät työt saa suorittaa vain pätevä henkilökunta.
Vaihteen koosta 110 alkaen on myös asennuspaikka määriteltävä.
Kaikki tuotekuvat ovat ei-sitovia esimerkkejä!
| Suorituskyky: | 0,25 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 301-400 Nm |
| Nopeus: | 1 - 4,9 rpm |
| Akselin halkaisija: | 35 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | CMRV-sarja |
| Suorituskyky: | 0,25 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 301-400 Nm |
| Nopeus: | 1 - 4,9 rpm |
| Akselin halkaisija: | 35 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | CMRV-sarja |