CMRV075/040 DC100, 12V, 0,14 kW, 3,2 rpm, IP66, Kierukkavaihdemoottori
Tuotetiedot "CMRV075/040 DC100, 12V, 0,14 kW, 3,2 rpm, IP66, Kierukkavaihdemoottori "
KaksoisKierukkavaihdemoottori tasavirtamoottorilla, IP66, teho=0,14 kW, nopeus=3,2 rpm
Jännite=1 x 12 Volt, suojausluokka=vaihteisto IP55, moottori IP66, virrankulutus=12V/16,8 A,
Käyttötila=S2 (lyhytaikainen käyttö), ontto akseli=28 mm, moottorin nopeus=2 napaa, välityssuhde (i)=900,
Vääntömomentti=195 Nm, käyttökerroin (f.s.)=1,0, liitäntä=johdinkaapeli (1 m), paino=16,5 kg.
Ulkoinen nopeudensäädin on saatavana lisävarusteena.
Vaihdemoottoria voidaan käyttää molempiin pyörimissuuntiin, ja se toimitetaan öljytäytöllä.
VDE 0105:n ja IEC 364:n mukaisesti kaikki sähkökäyttöön liittyvät työt saa suorittaa vain pätevä henkilökunta.
Vaihteen koosta 110 alkaen on myös asennuspaikka määriteltävä.
Kaikki tuotekuvat ovat ei-sitovia esimerkkejä!
| Suorituskyky: | 0,14 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 51-100 Nm |
| Nopeus: | 1 - 4,9 rpm |
| Akselin halkaisija: | 28 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | CMRV-sarja |
| Suorituskyky: | 0,14 kW |
|---|---|
| Vääntömomentti: | 51-100 Nm |
| Nopeus: | 1 - 4,9 rpm |
| Akselin halkaisija: | 28 mm |
| Suunnittelu: | Kaksoismatovaihteisto |
| Jännitys: | 12 V DC |
| Suojausluokka: | IP66 |
| Sarja: | CMRV-sarja |